WordPress svetainės kūrimas

Atėjo laikas atnaujinti esamą svetainę?

Ar jums reikia sukurti naują svetainę nuo nulio?

Jei mintis apie svetainės kūrimą jums atrodo neįveikiama ir nežinote, nuo ko pradėti, leiskite mums jus supažindinti su šiuo procesu.

Andrius Pekarskas https://pekarskas.lt/ specializuojasi kuriant svetaines “WordPress” platformoje. Kodėl WordPress?

Apsvarstykite šiuos keturis privalumus:

1. “WordPress” svetainę galima pritaikyti taip, kad ji tiksliai atitiktų jūsų poreikius.

2. Projektavimo ir kūrimo procesas gali būti pritaikytas prie jūsų biudžeto ir termino.

3. Kai svetainė bus baigta, galėsite patys redaguoti ir papildyti turinį; nereikia jokios programavimo patirties.

4. Jūsų svetainė puikiai atrodys ir gerai veiks bet kurioje naršyklėje, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Jei šios savybės skamba patraukliai, įvertinsite viską, ką gali pasiūlyti “WordPress” ir Andrius Pekarskas https://pekarskas.lt/ svetainių kūrimas.

“WordPress” yra tik blog / tinklaraščių platforma.

Nors anksčiau tai buvo tiesa, šiandien tai kur kas daugiau. WordPress jau tapo nuostabia priemone, skirta beveik visų tipų visiškai funkcionalioms svetainėms kurti ir vystyti. Andrius Pekarskas https://pekarskas.lt/ gali sukurti “WordPress” svetaine, bet kuriai iš toliau nurodytų temų ir dar daugiau:

Elektroninė prekyba
Mobilioji svetainės versija
Naujienų agregatorius
Turinio kuratorius
Ryšiai su klientais
Socialinė žiniasklaida
Verslo katalogas
Portfolio ir virtuali vizitinė kortelė
Reitingai ir apžvalgos
Narystė
Vaizdo įrašas
Darbo skelbimų lenta
Forumas / diskusijų lenta
Kuponai ir (arba) specialūs pasiūlymai
Dalijimasis nuotraukomis
Žaidimų centras

“WordPress” grožis yra tas, kad jį galima naudoti įvairiais būdais. Galimybės yra neribotos, todėl “WordPress” dažnai vadinamas “geriausia pasaulyje platforma”.

WordPress suteikia jums kontrolę

WordPress yra galinga turinio valdymo sistema. Tai reiškia, kad galite valdyti tiek daug arba tiek mažai savo svetainės, kiek tik norite.

Anksčiau, jei nemokėjote HTML programavimo, negalėdavote atnaujinti savo svetainės. Kiekvieną kartą, kai norėdavote pakeisti kelis žodžius ar pridėti porą puslapių, turėdavote samdyti programuotoją. Tai buvo brangu ir dažnai vargino.

Naudodami “WordPress” galėsite viską atlikti patys. Kai sukursime jūsų svetainę, Andrius Pekarskas https://pekarskas.lt/ išmokys jus keleto dalykų, kuriuos turite žinoti, kad galėtumėte atnaujinti, keisti, pridėti ar ištrinti viską, ką norite iš savo svetainės.

Tinkamos temos pasirinkimas

Dauguma “WordPress” projektų prasideda nuo temos pasirinkimo. Tema suteiks svetainei bendrą išvaizdą ir stilių, įskaitant tokius elementus kaip puslapių išdėstymas, šriftai ir spalvos. Yra tūkstančiai temų, iš kurių galima rinktis, todėl svetainės dizainas gali būti labai įvairus.

Atsižvelgdami į jūsų tikslus ir biudžetą, Andrius Pekarskas https://pekarskas.lt/ specialistai gali rekomenduoti iš anksto paskelbtą temą arba sukurti pasirinktinę temą, kuri lankytojams sudarytų puikų pirmąjį įspūdį, būtų lengvai valdoma ir pasižymėtų patogumu.

Temos pasirinkimas – tik pradžia. Nuo jos pradedame derinti atskirus svetainės komponentus, kad jie atrodytų ir veiktų taip, kad patiktų lankytojams ir duotų optimalių rezultatų jūsų verslui.

Toliau – įskiepiai

Viena iš geriausių “WordPress” siūlomų funkcijų yra lankstumas. Štai kur įskiepiai. Įskiepiai – tai nedidelės programos arba programų deriniai, kurie padidina “WordPress” svetainės galimybes. Jie prideda papildomų funkcijų. Kaip ir temos, tūkstančiai įskiepių yra prieinami už nedidelę kainą arba visai nemokamai.

Norite į svetainę įtraukti skaidrių šou? Reikia įtraukti kontaktų formą? Norėtumėte įtraukti nuotraukų galeriją? Tam ir dar daugiau yra įskiepių.

Kad jūsų svetainės lankytojams būtų suteikta kuo geresnė patirtis, Andrius Pekarskas https://pekarskas.lt/ parinks įskiepius, kurie yra stabilūs, veiksmingi ir suderinami.

Tinkamumas SEO ir pasirengimas socialinei žiniasklaidai

Nuo to, kokią vietą jūsų svetainė užima paieškos sistemose pagal pagrindinius raktažodžius, tiesiogiai priklauso, kiek lankytojų sulauks jūsų svetainė. WordPress yra draugiškas paieškos sistemoms.

Galiu sukurti jūsų svetainę taip, kad ji būtų greitai įkeliama, o tai svarbu ne tik “Google”, bet ir lankytojams. Profesionaliai sukonfigūravus svetainę, jūsų puslapiai ir tinklaraščio įrašai bus lengvai pasiekiami paieškos sistemoms ir pasirengę pritraukti interneto dėmesį.

Laikysimės geriausios “WordPress” kūrimo praktikos. Dėmesys detalėms – tai, į ką mūsų kūrėjai žiūri rimtai. Mūsų kokybės užtikrinimo procese yra numatytas kodas be klaidų arba galiojantis kodas ir semantinis žymėjimas.

WordPress svetainės taip pat yra paruoštos socialinei žiniasklaidai. Galime įdiegti įskiepį, kuris į visus jūsų puslapius ir įrašus automatiškai prideda bendrinimo socialiniuose tinkluose ir sekėjų funkcijas. Matomumas socialiniuose tinkluose gali paskatinti naujus lankytojus apsilankyti jūsų svetainėje ir įtvirtinti jūsų prekės ženklą.

Noriu papasakoti jūsų istoriją

Nuo tada, kai pradedame kurti jūsų “WordPress” svetainę, laukiame jūsų indėlio. Norime, kad baigta svetainė būtų išskirtinai jūsų, su jūsų norima išvaizda, jausmu ir funkcijomis.

Jūsų verslo istorijos pasakojimas turėtų būti smagus ir lengvas procesas. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų “WordPress” kūrimo galimybes ir kaip galime jas panaudoti kurdami svetainę, kokią įsivaizdavote, susisiekite su Andrius Pekarskas https://pekarskas.lt/ dar šiandien!

Published
Categorized as blog