Interneto svetainių dizainas ir kūrimas

Nesvarbu, ar norite padidinti pardavimus, ar didinti savo prekės ženklo žinomumą, skaitmeninė patirtis gali užtikrinti, kad jūsų verslas būtų nuolat prieinamas potencialiems klientams.

Pradėdami nuo praktinio seminaro, nustatome tikslų jūsų svetainės tikslą. Tada mūsų komanda apibrėš svetainės architektūrą, pagal kurią ji bus paversta jūsų prekės ženklo identiteto atspindžiu.

Turinio valdymo sistemos
Gaukite visišką svetainės turinio kontrolę – mūsų intuityvios ir pritaikomos TVS platformos (mūsų pageidaujama – “WordPress”) leis jums atnaujinti, keisti ir optimizuoti jūsų skaitmeninį buvimą, kuris pranoksta jūsų auditorijos poreikius.

Prisitaikančios / responsive svetainės
Mūsų svetainės yra reaguojančios ir sukurtos taip, kad ne tik veiktų, bet ir suteiktų geriausią patirtį, nepriklausomai nuo to, kokiu įrenginiu jos žiūrimos.

Vartotojo patirtis
Po praktinių seminarų su jūsų komanda mes gauname įžvalgų apie naudotojų elgseną ir pageidavimus, todėl galime sukurti intuityvias sąsajas, kurios sukuria efektyvias keliones, padedančias naudotojams be vargo pereiti per svetainę.

Naudotojo sąsajos dizainas
Kuriame estetiškai patrauklias sąsajas, leidžiančias maloniai bendrauti su jūsų prekės ženklu. Mūsų tikslas – užtikrinti sklandžią navigaciją ir naudotojų įsitraukimą, taip pat nuoseklią patirtį įvairiuose įrenginiuose ir platformose.

Orientacija į našumą
Mūsų svetainės analizuojamos ir testuojamos dėl našumo, prieinamumo, geriausios praktikos ir SEO, atsižvelgiant į pramonės lyginamuosius standartus, o prieš diegiant laikomasi visų rekomendacijų.

Diegimas ir garantija
Kai svetainė bus išbandyta vietinėje aplinkoje, ją įdiegsime “debesų serveryje” ir paruošime paleidimui. Po to prasideda 30 dienų laikotarpis, per kurį klientas gali atlikti bandymus ir nurodyti bet kokius trūkumus ar klaidas, į kurias reikia atkreipti dėmesį.

Priežiūra ir palaikymas
Jei jums reikia nuolatinės pagalbos, kad būtų užtikrintas atnaujinimų ir svetainės veikimas, taip pat siūlome neprivalomą mėnesinę paslaugų sutartį.

Interneto svetainių dizainas, Interneto svetainių kūrimas

Published
Categorized as blog