WordPress programuotojas

WordPress programuotojas su didele patirtimi. Kaip tai veikia?

1 žingsnis: funkcinė specifikacija

Pirmiausia su klientu apibrėžiame pradinį funkcijų rinkinį, surenkame projekto reikalavimus, atliekame naudotojų tyrimus, suprantame jūsų produkto viziją. Tada parengiame specifikaciją, kurioje sujungiame visus jūsų verslo reikalavimus, atsižvelgdami į jūsų tikslus, verslo procesus ir klientų poreikius.

2 etapas: UI/UX dizainas. Vartotojo sąsajos ir (arba) vartotojo sąsajos dizainas

Andrius Pekarskas sukurs jums moderniausią sąsajos UI/UX dizainą. Prieš įgyvendindami galėsite išbandyti kiekvieną funkciją ir sąveikauti su savo produktu tarsi tikras naudotojas, todėl galėsite įsitikinti, kaip atrodo ir jaučiasi vizualinis dizainas.

3 žingsnis: Programinės įrangos kūrimas

Siekdami užtikrinti, kad jūsų nestandartinė svetainė ar web aplikacija veiktų greitai, saugiai ir patikimai. Programinės įrangos kūrimo procesas apima patikrintą technologijų paketą su geriausiais kodavimo standartais ir metodais. Andrius Pekarskas pritaikys interaktyvius elementus, duomenų bazių integraciją ir CRM bei ERP integraciją. Pakelkite savo verslą į kitą lygį naudodamiesi mano patirtimi programų kūrimo srityje. Teikiu individualius programinės įrangos sprendimus, kurie padidins jūsų verslo operacijų greitį, judrumą, efektyvumą ir mastą.

4 žingsnis: QA testavimas ir klaidų taisymas

Andrius Pekarskas savo skaitmeniniams produktams taiko tiek rankinį, tiek automatinį testavimą. Patikriname kodą, užtikriname, kad viskas veiktų taip, kaip tikimasi, ir atliekame testavimą nepalankiausiomis sąlygomis prieš paleisdami projektą.

5 etapas: techninė ir rinkodaros pagalba

Įdiegus svetainę, esu pasirenges toliau palaikyti jūsų svetainę ar web aplikaciją ir didinti jos lankomumą taikant rinkodaros taktiką. Tai apima našumo stebėjimą, įskiepių atnaujinimus, techninius atnaujinimus, SEO optimizavimą ir socialinės žiniasklaidos rinkodarą.

Published
Categorized as blog